התייעצות על השתלה

עמוד הבית פורומים פורום רופאי שיניים התייעצות על השתלה

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 5 שנים, 5 חודשים by
    ד"ר דורון אבניאלי - מרכז השתלות שיניים
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    התייעצות על השתלה

גשר שהותקן לפני כ20 שנה, מתנדנד. ניגשתי למרפאה בה עשו צילום פנורמי ונאמר לי שיש ספיגה של העצם ויש לבצע עקירה של 2 השיניים במחזיקות את הגשר, ביצוע של 2 השתלות במקום והתקנת גשר חדש. הוצע לי טיפול השתלת שיניים ביום אחד. האם ניתן לבצע השתלות על עצם ספוגה ומה הסכנות הכרוחות בכך? האם יש סכנה (של ספיגה נוספת /החמרה) בהמתנה של כמה ימים בזמן חיפוש אחר רופא מתאים? מאחר מדובר בשינים קידמיות (לסת עליונה) אני מאוד חוששת מהטיפול, מנזקים אפשריים ופגיעה מבחינה אסטטית

השתלות שיניים

שלום שלמה. ניתן לבצע השתלה מיידית לאחור העקירה אם כמות העצם הקיימת מספקת. אני תמה למה ביצעו צילום פנורמי לצורך בדיקת הספיגה, הצילום המתאים לצורך זה הוא סטטוס ולא פנורמי. לגבי ביצוע גשר מייד לאחר ההשתלה, – תלוי במידת החוזק והיציבות של השתלים החדשים.
    המתנה של כמה ימים אינה משנה דבר , התקדמות ספיגת העצם אינה קורית תוך ימים. אכן, רצוי למצא את הרופא המתאים ובעל הניסיון שיוכל להתמודד עם האתגר של ביצוע שיקום על גבי שתלים באזור הקדמי של הלסת העליונה. בהצלחה.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך