כאבים חזקים המקרינים לאוזן לאחר עקירה כבר כחודש

עמוד הבית פורומים פורום רופאי שיניים כאבים חזקים המקרינים לאוזן לאחר עקירה כבר כחודש

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    כאבים חזקים המקרינים לאוזן לאחר עקירה כבר כחודש

סיפור ארוך אנסה לספרו בקצרה.
    נשברה לי שן בינה תחתונה,ובהמלצתו של רופא השיניים עקרנו אותה.במשך מס' ימים היו לי כאבים אדירים ולאחר יומיים לקחתי אנטיביוטיקה למשך 4 ימים והפסקתי.הכאבים המשיכו אך במידה פחותה והלסת היה מאוד חלשה ותוך כדי המשכתי לעשות טיפול בשיניים אחרות ואכן הכאבים פחתו לאט והלסת חזרה כמעט לסורה.לפני כשבוע וחצי החלו לי כאבי תופת!!! בצד של העקירה שהקרין באופן חזק לאוזן.הלכתי לרופא משפחה ששלל דלקת באוזן.חזרתי לרופא שיניים שצילם את המקום ולא גילה דלקת אך גילה שיש עוד חור וצריך טיפול שורש וזו הבעיה.באותו היום הכאבים לא פסקו ונגשתי בלילה למוקד.קיבלתי טיפול אנטיביוטי ואכן הכאבים החלו לרדת בעוצמתם ובתדירות ואתמול בלילה שוב החלו לי כאבים(עדיין אם אנטיביוטיקה) מה עלי לעשות?שוב לגשת לרופא שיניים?האם יש מצב לפגיעה בעצב בעקבות העקירה.אשמח לעזרה מפני שאני כבר מיואש מהכאבים ולא מוצא פתרון.תודה

כאב מקרין

שלום רועי ,
    לפי הסיפור אני מבין שרופא השיניים איבחן שיש צורך בטיפול שורש שעדיין לא בוצע. ככל הנראה שן זו מהווה את המקור לכאב.
    מאחל לך שאחרי טיפול השורש הכאב יחלוף במהרה.

כאב מקרין

עשיתי כבר את הטיפול הראשון ושמו לי סתימה זמנית אבל בעקרון העצב כבר הומת.השאלה האם עדיין אמור לכאוב לי?האם יש עוד אפשרויות לכאבים?

כאב מקרין

שלום רועי,

עקרונית יתכן שנשארה שארית של עצב חי וזו יכולה להיות הסיבה לכאב, כמו כן ישנה לפעמים החרפה בכאב בעקבות שטיפות חריפות או פציעה של הרקמות סביב קצה השורש. כמו כן יתכן שמקור הכאב בשן אחרת. לא סביר שמקור הכאב בשן שנעקרה (בפגיעה עצבית). פנה לרופא השיניים שלך וספר לו במדיוק את הסיפור.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך