דר" סטולוביץ יהודה רופא גרוע בהשתלות

עמוד הבית פורומים פורום רופאי שיניים דר" סטולוביץ יהודה רופא גרוע בהשתלות

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    דר" סטולוביץ יהודה רופא גרוע בהשתלות

רציתי להזהיר גולשים שחושבים ללכת להשתלות  מרופא בשם סטולובץ יהודה ברח" בורלא תל אביב,אני הלכתי אליו לעבור השתלה של שני שתלים ועד עכשיו אני מקלל את הרגע שניכנסתי אליו, יכול להיות שהוא טוב הסתימות או עקירות ,אבל לא בהשתלות. הסיפור הוא ארוך ואנסה לקצר, (כניראה הסיבה שהלכתי אליו  לטיפול הייתה המחיר הנמוך יחסי  והמרחק הקרוב לביתי) כשהוא ניסה לאחר הקדיחה להכניס את השתל השתל פשוט לא ניתפס (בדיעבד נאמר לי שאין לי מקום בלסת ,הלסת דקה נורא ואין ריצפה) אז מה שהרופא הזה עשה הוא העבה את השתל באיזה פלסטיק כמו נייר דבק כדי שהשתל יהיה עבה ותקע את השתל בדפנות החניכיים , השתל היה  כמובן בולט מעט מהחניכיים אבל הוא החליט שזה בסדר ותפר את החניכיים ואמר לי ללכת והכל בסדר ולבוא עוד שבוע. כשהגעתי הבית הכאבים היו איומים ובבוקר ניגשתי למראה וראיתי איך לא  שהבשר ניתלש מהתפרים,התפרים אומנם נישארו אבל החניכיים נפתחו,פשוט ניתלשו מהתפרים  כי מה שמפריע להם להיסגר הוא השתל הגבוהה שהראש שלו פשוט בולט ואני מרגיש כמו שיש לי גולה בחניכיים התחתונות והמרגיז ביותר הוא שהוא ממשיך לטעון שהכל בסדר,חיכיתי עוד שבוע וראיתי שהזיהום גובר ואני כמעט ולא אוכל הלכתי למרפאת שיניים מוכרת בתא" שביקשו צילום ואמרו לי שחייבים לעקור את השתל הזה ושאלו מי "הסנדלר" שעשה לי את זה. אני לאחר הרבה טלפונים ולאחר הרבה היתחמקויות ממנו וטענות מוזרות שהוא בחו"ל ובפעם אחרת הוא עובר ניתוח ביד אבל בסופו של דבר את כפסי והכי חשוב הצ'קים קיבלתי כי כבר לא היה לי בו אמונה,הבן אדם פשוט משקר במצח נחושה ויש לו כיפה על הראש,לא אמנה לכם את השקרים שלו,אבל אני מזהיר מקוראי תגובות שלא יעשו את הטעות שאני עשיתי,אני כמובן התחלתי טיפול במרפאה אחרת,אבל הם לפחות ישר אמרו לי לאחר הסיטי שצריך השתלת עצם כי העצם שלי עמו סכין גילוח . אני מזהיר כי אותי לא הזהירו מפניו,הלואי שהייתי קורא איזה תגובה דומה עליו. אני עומד מאחורי כל מה שכתבתי ואים מישהו רוצה שירשום בתגובה ואני ארשום לו את המייל שלי או הטלפון.

תגובה לא מקובלת בפורום

פורום זה מטרתו לתת במה לגולשים לשאול שאלות מקצועיות בתחום רפואת השיניים. בשום אופן אין מקום להשמצות- או להמלצות- על רופא שיניים כזה או אחר.
    אני מבקש לכבד את הבמה שניתנה לגולשים לשאול שאלות רלבנטיות.
    דר' גלעד בר-דיין
    מרפאת אורן

אוקיי סליחה,חשבתי שאפשר גם להזהיר מרופאים כאלו
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך