צילום שיניים ברחובות

עומדים לעבור טיפול שיניים? אל תשכחו להביא אתכם את הצילומים כדי שהרופא ידע היכן לטפל בכם. זה הזמן להכיר את העולם של מעבדות צילום שיניים למרות שלא מעט מרפאות שיניים מחזיקות מכונות צילום שיניים, עדיין מרבית הטיפולים דורשים צילומי שיניים שנערכים רק אצל מעבדות מוסמכות. מדובר על שורה של צילומים שמאפשרות לרופא להכין תוכנית טיפול מתאימה. הצילומים מאפשרים לכל רופא שיניים לגלות כיצד נראית השן מבפנים ואת סביבתה החיצונית. בסך הכל יש בעולם של רפואת שיניים שמונה סוגי צילומים כאשר 2 מתוכם הם כלליים (צילומי CTו-MRI) המשמשים גם תחומים נוספים. בין הצילומים אפשר למצוא, צילומי פנים וחזית שיניים, צילום צפלומטרי (צילום שיקוף שיניים), צילום סטאטסוס (צילום שיניים וחניכיים), צילומי נשך (צילומי סגירת שיניים), צילום פריאפיקלי (צילום שיקוף שורשים), צילום פנורמי (צילום רוחב של הפה).
קרא עוד
מכבידנט רחובות

סמילנסקי 27 רחובות

מכבידנט רחובות מציעה לכם טיפולים ברמה גבוהה החל מבדיקות שגרתיות, טיפולי שיניים אסתטיים, השתלות שיניים ועוד. מרפאת השיניים ממוקמת בקומה השלישית בתוך סניף מכבי ברחוב...

שאלות ותשובות בתחום צילום שיניים

איפה ניתן לעבור טיפולי שיניים משקמים ברחובות?

טיפולי שיניים משקמים, הם טיפולים שנועדו לשקם בעיה מסוימת, מולדת או נרכשת בלסתות או בשיניים. בעיה שיכולה להשפיע על התפקוד, על המראה האסתטי ואף לייצר זיהומים ודלקות. רצוי לחפש רופא שיניים מומלץ ברחובות אצלו ניתן לעבור טיפולי שיניים משקמים. מדובר על רופאים שמתמחים בתחום זה של טיפולים, אשר יתבצעו אחרי תהליך אבחון וקביעת תוכנית טיפול מותאמת באופן אישי. התוכנית תתבצע בעזרת אנשי מקצוע נוספים שישתפו פעולה, בין אם זה בכל מה שקשור לצילומים, יצירת דגמים מותאמים ועוד שלל דברים רלוונטיים לאורך התהליך, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה באופן ספציפי ונקודתי.

מידוע רופאי שיניים ממליצים על שימוש במברשת שיניים חשמלית?

רופאי שיניים רבים בוחרים להמליץ על שימוש במברשת שיניים חשמלית, משתי סיבות עיקריות: ראשית, מברשת חשמלית מאפשרת להגיע למקומות שמברשת ידנית לא יכולה להגיע אליה ולנקות אותם טוב יותר. שנית, מברשת שיניים מצליחה להסיר פלאק בצורה הרבה יותר יסודית ממברשת שיניים רגילה, בין היתר, בזכות העובדה שהיא פועלת מהר יותר. יחד עם את צריך לזכור, שהשימוש במברשת יכול להיות אפקטיבי רק אם מקפידים להשתמש בה על בסיס קבוע, 3 פעמים ביום, וכן אם מחליפים את הראש שלה כאשר לא ניתן להשתמש בו יותר באופן סדיר. ההחלפה היא פשוטה וניתן לרכוש ראשים למברשת בכל בית מרקחת.

שלום רב , אני בהריון בשבוע 9, אני חייבת לעשות צילום שיניים . האם זה בסדר לעשות צילום בהריון? איפה עושים צילום זה באזור ראשל"צ ? אודה לכם על תשובה מהירה ... תודה .

שלום

בניגוד לדעה הרווחת מהעבר, אין שום בעיה לעבור צילום שיניים בעת הריון, הקרינה לא פוגעת בעובר
את מוזמנת להיכנס למכוני צילום שיניים באתר ולבדוק בראשון לציון היכן יש מכון קרוב לביתך

בהצלחה

מה אני צריך בשביל ללמוד צילום פנורמי לשיניים ? מה הדרישות ?

שלום רב

על מנת ללמוד צילום פנורמי, יש ללמוד טכנאות רנטגן ודימות. התנאים ברוב המוסדות הן תעודת בגרות עם ממוצע ציונים 85, ופסיכומטרי 550 נקודות.

בהצלחה

מה הטיפול בכאבי חניכיים

שלום רב

ניתן לשטוף עם מים ומלח ואם זה לא עובר אנחנו ממליצים לפנות אל רופא שיניים שיבדוק את החניכיים

בהצלחה

כתבות נוספות שיעניינו אותך

מכבידנט רחובות

כל מה שצריך לדעת על צילומי שיניים

לפני למעלה מ-100 שנה, כנראה כתוצאה מטעות לא מתוכננת, גילה פרופסור רנטגן קרניים אלקטרומגנטיות מוזרות, שהצליחו להשחיר סרט צילום למרות שהיה עטוף...