צילום שיניים בראשון לציון

עומדים לעבור טיפול שיניים? אל תשכחו להביא אתכם את הצילומים כדי שהרופא ידע היכן לטפל בכם. זה הזמן להכיר את העולם של מעבדות צילום שיניים למרות שלא מעט מרפאות שיניים מחזיקות מכונות צילום שיניים, עדיין מרבית הטיפולים דורשים צילומי שיניים שנערכים רק אצל מעבדות מוסמכות. מדובר על שורה של צילומים שמאפשרות לרופא להכין תוכנית טיפול מתאימה. הצילומים מאפשרים לכל רופא שיניים לגלות כיצד נראית השן מבפנים ואת סביבתה החיצונית. בסך הכל יש בעולם של רפואת שיניים שמונה סוגי צילומים כאשר 2 מתוכם הם כלליים (צילומי CTו-MRI) המשמשים גם תחומים נוספים. בין הצילומים אפשר למצוא, צילומי פנים וחזית שיניים, צילום צפלומטרי (צילום שיקוף שיניים), צילום סטאטסוס (צילום שיניים וחניכיים), צילומי נשך (צילומי סגירת שיניים), צילום פריאפיקלי (צילום שיקוף שורשים), צילום פנורמי (צילום רוחב של הפה).
קרא עוד
LOKADENT

רוטשילד 37 ראשון לציון 45445

לוקה דנט מכון צילומי שיניים עם הציוד המתקדם ביותר במחיר המשתלם ביותר באחריות!!!! המכון ממוקם בראשון לציון פס'ז חיים רוטשילד 37 קומה 2 חדר 206 שעות קבלה: א'-ה' מ:09:00 עד 19:00...

אור-דנט צילומי שיניים ו - CT

הרצל 63 ראשון לציון 75267

אור-דנט צילומי שיניים ו – CT הוקם בשנת 1988 ומנוהל על ידי טכנאי רנטגן מוסמך, הראל שבתאי, המפיק צילומי שיניים מכל הסוגים. המומחיות שלנו: המכון המבצע צילומי שיניים...

שאלות ותשובות בתחום צילום שיניים

איך אפשר למצוא מרפאת שיניים בראשון לציון שמטפלת בחולי סרטן?

טיפולי שיניים לחולי סרטן ולמחלות אחרות, יכולים להתבצע אך ורק על ידי רופאים המתחמים בסוג טיפולים שכזה. הסיבה לכך נובעת שהטיפול הוא ייחודי עקב מצבם הרפואי והפגיעה במערכת החיסונית שלהם. היום ניתן למצוא מגוון מרפאות שיניים בראשון לציון המספקות טיפולים לחולי סרטן ולחולים במחלות קשות אחרות. יש לבחון עם המרפאות השונות בעיר, האם הן מעסיקות רופאים המתמחים בטיפול כזה, וכן אפשר לקבל המלצות דרך הגורמים המטפלים או דרך ארגונים ועמותות שעוזרות לחולי סרטן או חולים במחלות אחרות. במסגרת מרפאות של קופות חולים, אפשר למצוא רופאי שיניים ספציפיים המתמחים בסוג כזה של טיפולים עבור מי שזקוק לכך.

איפה ממוקמות מרפאות שיניים בראשון לציון?

מי שמחפש מרפאת שיניים בראשון לציון לא יתקשה למצוא בחלקים השונים, מרפאות של רופאים פרטיים וכן של קופות חולים. אפשר למצוא אותן בחלק הישן של העיר באזור המזרחי, בפרט ברחוב הרצל, קרוב לגן העיר ולעיירה. וכן אפשר למצוא בחלק החדש יותר, במערב העיר, בין אם זה באזור התעשייה היכן שנמצאים הקניונים ומרכזי הקניות ובין אם זה בשכונות המגורים החדשות. ניתן למצוא בעיר, מרפאות שיניים של כלל קופות החולים, וכן מרפאות שיניים ספציפיות המיועדות לילדים וכן כאלה המיועדות במיוחד עבור הגיל השלישי.

אילו טיפולים ניתן לקבל במרפאות שיניים?

מרפאות שיניים אמורות לספק לנו את כל השירותים הרלוונטיים בתחום של רפואה הפה והשיניים. אך לא כל מרפאה תספק לנו את כל השירותים, אלא בהתאם ליכולות שלה ולתחומי ההתמחות של הרופאים. לכן, בחלק מהמרפאות אנחנו נוכל למצוא טיפולים סטנדרטיים כמו סתימת חורים, טיפולי שורש וטיפולים אחרים, בעוד שבמרפאות אחרות, נוכל ליהנות מטיפולי שיקום, ניתוחים ודברים מורכבים יותר. ישנן מרפאות שיניים שמפעילות גם מערך צילומים, אך מרביתן בוחרות לבצע אך ורק צילומים סטנדרטיים, בעוד שעבור צילומים מורכבים, הן מעדיפות לשלוח את המטופלים אל מכונים חיצוניים. כך גם במקרה של בניית דגמים, אשר מתבצעת על ידי מעבדות חיצוניות שעובדות בשיתוף פעולה עם המרפאה.

שלום רב , אני בהריון בשבוע 9, אני חייבת לעשות צילום שיניים . האם זה בסדר לעשות צילום בהריון? איפה עושים צילום זה באזור ראשל"צ ? אודה לכם על תשובה מהירה ... תודה .

שלום

בניגוד לדעה הרווחת מהעבר, אין שום בעיה לעבור צילום שיניים בעת הריון, הקרינה לא פוגעת בעובר
את מוזמנת להיכנס למכוני צילום שיניים באתר ולבדוק בראשון לציון היכן יש מכון קרוב לביתך

בהצלחה

מה אני צריך בשביל ללמוד צילום פנורמי לשיניים ? מה הדרישות ?

שלום רב

על מנת ללמוד צילום פנורמי, יש ללמוד טכנאות רנטגן ודימות. התנאים ברוב המוסדות הן תעודת בגרות עם ממוצע ציונים 85, ופסיכומטרי 550 נקודות.

בהצלחה

מה הטיפול בכאבי חניכיים

שלום רב

ניתן לשטוף עם מים ומלח ואם זה לא עובר אנחנו ממליצים לפנות אל רופא שיניים שיבדוק את החניכיים

בהצלחה

כתבות נוספות שיעניינו אותך

אור-דנט צילומי שיניים ו - CT

כל מה שצריך לדעת על צילומי שיניים

לפני למעלה מ-100 שנה, כנראה כתוצאה מטעות לא מתוכננת, גילה פרופסור רנטגן קרניים אלקטרומגנטיות מוזרות, שהצליחו להשחיר סרט צילום למרות שהיה עטוף...