צילום שיניים בחולון

עומדים לעבור טיפול שיניים? אל תשכחו להביא אתכם את הצילומים כדי שהרופא ידע היכן לטפל בכם. זה הזמן להכיר את העולם של מעבדות צילום שיניים למרות שלא מעט מרפאות שיניים מחזיקות מכונות צילום שיניים, עדיין מרבית הטיפולים דורשים צילומי שיניים שנערכים רק אצל מעבדות מוסמכות. מדובר על שורה של צילומים שמאפשרות לרופא להכין תוכנית טיפול מתאימה. הצילומים מאפשרים לכל רופא שיניים לגלות כיצד נראית השן מבפנים ואת סביבתה החיצונית. בסך הכל יש בעולם של רפואת שיניים שמונה סוגי צילומים כאשר 2 מתוכם הם כלליים (צילומי CTו-MRI) המשמשים גם תחומים נוספים. בין הצילומים אפשר למצוא, צילומי פנים וחזית שיניים, צילום צפלומטרי (צילום שיקוף שיניים), צילום סטאטסוס (צילום שיניים וחניכיים), צילומי נשך (צילומי סגירת שיניים), צילום פריאפיקלי (צילום שיקוף שורשים), צילום פנורמי (צילום רוחב של הפה).
קרא עוד
דר אלכס מינוביץ

כיכר וייצמן 13 חולון

ד"ר אלכס מינוביץ. בעל ניסיון של רב בתחומים שונים של רפואת שיניים -אסתטיקה , טיפולי שורש, שחזורים משמרים, שיקום הפה ,שיקום עלשתלים, השתלות. תחומי התמחות: טיפול איכותי במחיר...

מכבידנט חולון

לנדאו חיים 9 חולון

במרפאת מכבידנט סניף חולון, תוכלו לקבל ממבחר טיפולי השיניים ברמה הגבוהה ביותר: שתלים דנטליים, שיקום פה ולסת, טיפולי יישור שיניים מכל הסוגים, שיננית, ניקוי אבנית, כירורגיה,...

שאלות ותשובות בתחום צילום שיניים

איך אפשר למצוא רופא שיניים מומלץ בחולון?

היום בשביל למצוא רופא שיניים מומלץ בחולון אפשר להיעזר במקורות מידע שונים, שם ניתן לקבל המלצות וחוות דעת של מטופלים וכן אפשר ללמוד על המוניטין והרזומה של הרופאים השונים. בין היתר, מדובר על מקורות מידע כמו אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. על מנת שהבחירה שלכם תהיה מושלמת, רצוי לבדוק לא רק המלצות, אלא גם תמחור של טיפולים, זמינות לספק טיפול באופן מיידי וכן זמינות לספק טיפול ארוך ועקבי, כפי שנדרש מכם. בכל מקרה, אתם צריכים לבחון את כל הנקודות הנדרשות בשביל שבסופו של דבר תוכלו לבחור רופא שיניים לשביעות רצונכם המלא.

באילו אזורים בעיר אפשר למצוא רופא שיניים בחולון?

כל מי שמחפש היום רופאי שיניים בחולון, יכול ליהנות משירותיהם, בין אם זה דרך קופת חולים בה הוא חבר ובין אם זה באופן פרטי. אפשר למצוא סניפים של קופת חולים באזורים שונים בעיר, בין אם זה בנאות רחל, קרית בן גוריון, קרית שרת, ואזור סוקולוב, מרכז העיר וכן באזור ח-300. בכל אחד מהאזורים אפשר למצוא גם רופאי שיניים פרטים המציעים שירותים במרפאות פרטיות או במסגרת מרכזי רופאים. ניתן למצוא רופאי שיניים המספקים מגוון רחב של שירותים בתחום ומתמחים בטיפולים שונים ומגוונים. במקרים רבים, ניתן למצוא במרפאה אחת שורה ארוכה של רופאים עם התמחויות שונות.

באילו מקרי חירום נכון לפנות אל רופא שיניים?

בדרך כלל, נהוג לפנות אל רופא שיניים לצורך בדיקות וטיפולים קבועים ומתואמים מראש. אך ישנם מקרים בהם יש צורך לפנות אל רופא באופן דחוף, מדובר על מקרי חירום שאינם סובלים דיחוי. בין היתר, מדובר על מקרים של פציעה, חבלה, דלקת, שבר בשן. דברים שניתן לראות שינוי במבנה וחזות השן. כמו כן, בכל מקרה בו אי אפשר ללעוס בצורה רגילה או שישנה תחושת כאב בשיניים המחייבת טיפול מיידי. במקרים רבים, הרופא יבצע בדיקה ראשונית, יטפל במידת האפשר, בין אם זה טיפול מעמיק או שימוש באמצעים תרופתיים, עד אשר יהיה אפשר לבצע טיפול עומק בשן או בסביבתה.

שלום רב , אני בהריון בשבוע 9, אני חייבת לעשות צילום שיניים . האם זה בסדר לעשות צילום בהריון? איפה עושים צילום זה באזור ראשל"צ ? אודה לכם על תשובה מהירה ... תודה .

שלום

בניגוד לדעה הרווחת מהעבר, אין שום בעיה לעבור צילום שיניים בעת הריון, הקרינה לא פוגעת בעובר
את מוזמנת להיכנס למכוני צילום שיניים באתר ולבדוק בראשון לציון היכן יש מכון קרוב לביתך

בהצלחה

מה אני צריך בשביל ללמוד צילום פנורמי לשיניים ? מה הדרישות ?

שלום רב

על מנת ללמוד צילום פנורמי, יש ללמוד טכנאות רנטגן ודימות. התנאים ברוב המוסדות הן תעודת בגרות עם ממוצע ציונים 85, ופסיכומטרי 550 נקודות.

בהצלחה

מה הטיפול בכאבי חניכיים

שלום רב

ניתן לשטוף עם מים ומלח ואם זה לא עובר אנחנו ממליצים לפנות אל רופא שיניים שיבדוק את החניכיים

בהצלחה

כתבות נוספות שיעניינו אותך

מכבידנט חולון

כל מה שצריך לדעת על צילומי שיניים

לפני למעלה מ-100 שנה, כנראה כתוצאה מטעות לא מתוכננת, גילה פרופסור רנטגן קרניים אלקטרומגנטיות מוזרות, שהצליחו להשחיר סרט צילום למרות שהיה עטוף...