מי אנחנו

המרכז האנדודונטי אשר הוקם על ידי ד"ר צבי פוס עוסק במחלות ובעיות הנוצרות בשורש השן. ד"ר פוס וצוות המרפאה שלו דפנה פוס, מורן גל, ליזה אגסי והלן לוי, ישמחו להציע לכם את הטיפול המתאים עבורכם.  את לימודי רפואת השיניים למד ד"ר פוס בירושלים, באוניברסיטה העיברית הדסה עין כרם והוא גם בוגר בתכנית ההתמחות לאנדודנטיה במרכז הרפואי על שם אלברט אינשטיין ואוניברסיטת פנסילבניה בארה"ב.
מאז סיים את לימודיו ניהל את המחלקה לאנדודונטולוגיה שבבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב וגם את הוראת הכירוגיה האנדודנטית למתמחיי האנדודנטיה. כיהן כיו"ר ועד הבחינות לאנדודנטיה בראשות משרד הבריאות ועוד תפקידים נוספים בתחום. במרפאתו טיפול  שורש  אפסיקוטומי כירוגי הנעשה באמצעות מיקרוסקופ וכך מבטיח טיפול נרחב בשורש הפגום ותוצאות מבטיחות.
קרא עוד צמצם

גליקסברג 7 תל אביב

ביקורות על ד"ר צבי פוס

עדיין לא התקבלו ביקורות על ד"ר צבי פוס כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום מרפאות שיניים

לא מעט רופאים מבטיחים טיפולים מהירים, טיפול הכל כלול ביום אחד, טיפול הלבנת שיניים בשעה וכדומה, האם טיפולים אלו טובים לשיניים או עלולים להזיק להם?

כמובן שהתשובה איננה החלטית. רופאים שונים יטענו שמדובר בטיפולים לא אחראים שעלולים לגרום נזק לשיניים (למשל טיפול שיניים אחיד תחת הרדמה כללית), אחרים יטענו שזה מיותר וגורם טראומה לשיניים, בעוד רופאים שמבצעים טיפולים אלו יטענו שזה מקצועי ומועיל למטופלים להתמודד עם הפחד מפני טיפולי שיניים. עד היום לא הוכח בצורה נחרצת שסוג טיפול מהיר, גרם נזק שטיפול רגיל לא יכול לגרום.

קרא עוד

מה האינדיקציות לטיפול שיניים בהרדמה כללית?

שתי הצדקות:
1 . מי שחרד מטיפול שיניים, וללא הרדמה כללית לא יבצע טיפול
2 .  מי שזקוק לניתוח ארוך, המחייב פתיחת פה רצופה במשך מספר שעות.

התשובה באדיבות דוקטור דורון אבניאלי

קרא עוד