מי אנחנו

ד"ר תמר פינקלשטיין בוגרת בית הספר לרפואת שיניים מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 1999, את ההתמחות באורתודונטיה סיימה בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב.

מרפאת יישור שיניים תמר סמייל מעניקה טיפולים מקצועיים באמצעות שיטות ומכשור מחזית הטכנולוגיה לילדים ומבוגרים כאחד. ניסיון רב השנים והידע הנרחב בו מחזיקה ד"ר פינקלשטיין, מאפשר לה להתאים טיפול עבור כל מטופל בהתאם למצבו, לדרישותיו וליכולותיו הכלכליות.

המקצועיות לצד השירות האישי, הם שהקנו למרפאת תמר סמייל את המוניטין ואפשרו למאות מטופלים להיות שבעי רצון ולהגיע מכל קצוות הארץ.

קרא עוד צמצם

ביאליק 36 גבעת שמואל

ביקורות על תמר סמייל

עדיין לא התקבלו ביקורות על תמר סמייל כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום יישור שיניים

הילדה שלי בת 13 ויש לה גשר והיא מאוד מפחדת להחליף פס הברזל ואת הגומיות היא חושבת שזה כואב…. מה להגיד לה

שלום רב

החלפת גומיות ופס ברזל הם לא דבר נעים ומעט לוחץ על השיניים, אך אין בכך שום דבר כואב. אנחנו מציעים לך לעשות שני דברים כדי להרגיע אותה:

א. לבקש מהרופא לדבר איתה בעצמו, להסביר לה על מהות הטיפול ולהרגיע אותה. רצוי שגם הטיפול יתבצע לאט, בסבלנות, ושהוא יהיה מוכן לעצור בכל שלב שהיא מרגישה אי נוחות

ב.מאחר והילדה שלך בת 13 היא גדולה מספיק כדי להבין עד כמה זה חשוב לה. לכן אנחנו מציעים שתסבירי לה את חשיבות העניין ושמדובר בסך הכל בעניין זמני שהוא לטובתה.

נקודה אחרונה, תמיד אפשר להציע לילדים שאחרי הטיפול, תלכו למסעדה או מקום אחר שיעשה לה כיף, זה אומנם לא חינוכי אך יעיל...

בהצלחה

קרא עוד

הבת שלי, בת 11.5, צריכה לעבור טיפול ליישור שיניים. במרפאה אחת אמרו לנו להגיע כשימלאו לה 12 ובמרפאה אחרת אמרו שניתן להתחיל מיידית. כל שיני החלב כפר התחלפו.

שלום רב

בעיקרון ניתן להתחיל לעשות טיפולי יישור שיניים כבר מגיל שבע, ומכאן שבתך יכולה להתחיל בטיפולים, כמובן בהתאם להמלצת הרופאים.

בהצלחה

קרא עוד

אחרי יישור השיניים האם יש סיכוי שהשיניים יזוזו בחזרה ?

אחרי ישור שיניים יש צורך לשמר את השיניים במקומן החדש באמצעות קיבוע. הקיבוע יכול להיות חוט מתכתי הקושר את השינייים או פלטה אותה מרכיבים בלילה, וזה נועד למנוע את הנטייה הטבעית של השיניים לחזור למקומן הקודם.

התשובה ניתנה על ידי ד"ר דורון אבניאלי , מרכז השתלות שיניים, אפשטיין 1 תל אביב, 03-6050889 

קרא עוד

עברתי טיפול יישור שיניים בגיל 13, כיום אני בן 40 והרופא אמר לי שאני צריך לעבור טיפול יישור שיניים שוב. האם זה ייתכן? האם לא מדובר בטיפול לכל החיים?

זה בהחלט ייתכן. במהלך השנים השיניים שלו זזות מסיבות שונות ולכן הן עלולות להיות עקומות ויהיה צורך בטיפול. ההבדל הוא שבגיל 13 הטיפול כלל, סביר להניח, את כל הפה. כעת רוב הסיכויים שמדובר על שיניים בודדות, וייתכן שיהיה ניתן לטפל רק בהן.

קרא עוד

הילד שלי בן 5 והוא מוצץ אצבע, האם זה נכון שיש סיכוי רב שזה יגרום לו לבעיות בלסת בעתיד?

המיתוס שמציצת אצבע גורמת לנזק בלסתות, הוא אכן נכון. רופאים מסבירים זאת בכך שמציצת אצבע גורמת להפעלת כוח על השיניים והעצם, מה שגורם באיטיות להבלטת השיניים העליונות. הדבר נכון אגב גם לכסיסת ציפורניים. לכן רצוי להימנע מכך ולגרום לילד לחדול ממנהג זה.

קרא עוד