מי אנחנו

רבי עקיבא 3 ירושלים

ביקורות על שפירא פרופ\' יוסף

עדיין לא התקבלו ביקורות על שפירא פרופ\' יוסף כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום רופאי שיניים - ילדים

איזו משחת שיניים, מומלצת לילדים?

השוק כידוע, רווי במשחות שיניים שונות. בכל בית מרקחת, ניתן למצוא משחות שיניים המתאימות במיוחד לילדים, ורצוי שהילד ישתמש בהן עד גיל 13. משחות אלו מכילות פחות פלואוריד, חומר שיכול להיות מסוכן לילדים במקרה שהם בולעים אותו.

קרא עוד

איך מבצעים טיפול שיניים בילד חרד ?

מרבית ההורים מחפשים את הרופא המתאים לילדיהם כבר מגיל שנה, כאשר אלה מפחדים להגיע לשם טיפולים. ברגע שבוחרים רופא שיניים עבור הילד שלכם, אז חשוב לוודא כי מדובר באחד מקצועי, איכותי, אדיב, אשר יש לו בעל רצון ויכולת לגרום לילדים לשהות בכיף במרפאה אצלו מבלי שיחששו לרגע. כמו כן, חשוב כי גם הסייעת של הרופא תהיה סבלנית וסובלנית כמוהו כדי שהילד יקבל תחושה של רוגע ונוחות בעת שהוא יושב על כיסא המטופלים. קשר טוב בין הרופא לבין הילד יצליח להעביר את הטיפול בלי שום מכשולים, ואף יגרום למטופל הצעיר לחזור בשנית למרפאה בחיוך.

קרא עוד

שלום, הייתי עם הבת שלי אצל רופאת שיניים כשהיתה בת שלוש והטיפול עבר חלק ויפה. עברה שנה ולקחתי אותה לבדיקה שגרתית אצל רופאה (אחרת) וזה היה פשוט זוועה. היא צרחה וצווחה עד לב שמיים ואחרי 25 דקות כאלה , פשוט הלכנו הביתה. מה עושים? איך להכין אותה לפעם הבאה? האם לוותר לבינתיים?

שלום רב

יש כמה אפשרויות, כמובן שהאפשרות הקלה (גם אם היא לא מבטיחה הצלחה) היא לחזור לרופאה שהלכתן אליה בפעם הקודמת. ייתכן מאוד שהיה ביניהן חיבור טוב שאיפשר לילדתך לעבור את הטיפול בקלות

אפשרות אחרת, היא לנסות לדבר איתה לפני הטיפול, להסביר לה את מהות הטיפול, בדרך שתבין, כמה חשוב שהיא תשתף פעולה, לציין בפניה  שהטיפול ייגמר והכל יהיה בסדר, וכל כאב עובר מהר מאוד

עוד אפשרות היא לבקש מהרופאה לטפל בה בסבלנות, עם הפסקות תכופות, כך אי הנוחות יותר "נסבלת"

כמובן שיש את אפשרות השוחד, אך זה יכול להקרין לרבדים אחרים בחיים, ואנו לא תומכים בכך. בכל מקרה אסור לוותר, טיפולי שיניים הם חשובים וכל ויתור עליהם, לא רק שיגרום לנזק בשיניים אלא ינציח את הפחד של הילדה ויגרום לה גם בעתיד להימנע מהם

בהצלחה

קרא עוד

לאחרונה שמענו על מבצעי טיפולי שיניים לילדים עד גיל 18. האם יש סיבה שבגינה זוכים ילדים עד גיל זה להטבה ולא בני 18 ומעלה?

התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים. ראשית, מאחר וטיפולי השיניים של ילדים הינם חשובים מאוד להמשך התפתחות השיניים שלהם, אזי שקופות חולים רוצים להקל על ההורים ולאפשר להם להעניק לילדים שלהם, טיפול טוב ובזול. כלומר יש כאן אינטרס בריאותי. שנית, מבחינה כלכלית, אזי שמדובר כאן על איזון, אומנם הורים משלמים על עצמם אצל רופא השיניים, אך ילדיהם נהנים מטיפול חינם, כך למעשה הסך הכללי מתאזן. צריך גם לזכור שמדובר בתחרות אשר קופות החולים השונות, רוצות למשוך אליהן הורים צעירים, כדי שיהיו מבוטחים אצלם, ולכן הן מעניקות להם טיפול שיניים חינם לילדים.

קרא עוד

מאיזה גיל כדאי להתחיל טיפול שיניים תקופתי אצל רופא שיניים?

למעשה התשובה המפתיעה אולי היא מוקדם ככל האפשר, מלידה ממש. התחלה מוקדמת של ביקורים סדירים אצל רופא שיניים היא בעלת מרכיב חינוכי חשוב, ומסייעת במניעת הפחד מפני רופאי שיניים וטיפולי שיניים בעתיד. כמו כן, ביקורים סדירים עוזרים בגילוי מוקדם של מחלות שיניים שונות העלולות להשפיע גם על השיניים הקבועות, כולל עששת מוקדמת, גדילה לא תקינה וכדומה.

קרא עוד