מי אנחנו

ד"ר ג'בארין נידאל רופא שיניים מומחה לילדים , בוגר הפקולטה לרפואת שיניים האוניברסיטה העברית. מוסמך במדעי רפואת השיניים האוניברסיטה העברית מדריך בכיר במחלקה לרפואת שיניים לילדים בפקולטה לרפואת שיניים האוניברסיטה העברית, בית חולים הדסה עין כרם טיפול בטכניקות מיוחדות להורדת חרדה אצל ילדים טיפול עם גז צחוק, תרופות הרגעה, הרדמה כללית טיפול במקרה חבלות לשיניים נשירות וקבועות
תחומי התמחות: רופא שיניים, רופא שיניים לילדים, גז צחוק, תרופות הרגעה, הרדמה כללית
קרא עוד צמצם

פייר קינג 26, קניון הדר ירושלים

ביקורות על ד"ר ג'בארין נידאל - רופא שיניים

עדיין לא התקבלו ביקורות על ד"ר ג'בארין נידאל - רופא שיניים כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום רופאי שיניים - ילדים

כאשר שן חלב עומדת ליפול בגיל 4 וחצי, האם יש ממה לחשוש?

בהחלט לא, שיני חלב יכולות ליפול באופן תקין בין גילאי 4 ל16. עם זאת, בהחלט מומלץ להגיע לביקורת שגרתית אצל רופא שיניים כבר בגיל זה.

קרא עוד

אני בן 12 ונופלות לי שיניים יש לי מה לחשוש?

שיניים מתחלפות עד גיל 13. צריך רק לקוות שכל השיניים הקבועות יבקעו בצורה מסודרת.
מומלץ להיבדק על ידי רופא שיניים לילדים

התשובה ניתנה על ידי ד"ר דורון אבניאלי , מרכז השתלות שיניים, אפשטיין 1 תל אביב, 03-6050889

קרא עוד

האם למציצת אצבע אצל ילדים, יש השפעה על הפה?

כל תנועה שאנו עושים עם הלסת במשך זמן רב, יכולה להשפיע עליה. הלסת מתרגלת לתנועה, וקשה לה מאוד לסגת ממנה. רצוי למנוע מילדים להתרגל למציצת אצבע, כך הלסת לא תתרגל לכך, ושרירי הפנים יתפתחו בצורה סדירה.

קרא עוד

איך מבצעים טיפול שיניים בילד חרד ?

מרבית ההורים מחפשים את הרופא המתאים לילדיהם כבר מגיל שנה, כאשר אלה מפחדים להגיע לשם טיפולים. ברגע שבוחרים רופא שיניים עבור הילד שלכם, אז חשוב לוודא כי מדובר באחד מקצועי, איכותי, אדיב, אשר יש לו בעל רצון ויכולת לגרום לילדים לשהות בכיף במרפאה אצלו מבלי שיחששו לרגע. כמו כן, חשוב כי גם הסייעת של הרופא תהיה סבלנית וסובלנית כמוהו כדי שהילד יקבל תחושה של רוגע ונוחות בעת שהוא יושב על כיסא המטופלים. קשר טוב בין הרופא לבין הילד יצליח להעביר את הטיפול בלי שום מכשולים, ואף יגרום למטופל הצעיר לחזור בשנית למרפאה בחיוך.

קרא עוד