מי אנחנו

אנו מאמינים שטיפול שיניים צריך להיעשות באווירה רגועה, נעימה ומתאימה לילדים, ללא חרדה וללא כאב. תנאים אלו מסייעים בהשגת שיתוף פעולה ויצירת גישה חיובית של הילד כלפי בריאות הפה והשיניים שלו.
צוות המרפאה שלנו אוהב ילדים ומיומן בעבודה עם ילדים. אנו מאמינים שבגישה נכונה לילד ובאווירה חמה וקרובה ללבו, טיפול השיניים יכול להיות חוויה מעניינת ואפילו מהנה.
קרא עוד צמצם

הנשיא 16 חיפה

ביקורות על ד"ר ג'וני ח'רעובה

עדיין לא התקבלו ביקורות על ד"ר ג'וני ח'רעובה כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום רופאי שיניים - ילדים

כאשר שן חלב עומדת ליפול בגיל 4 וחצי, האם יש ממה לחשוש?

בהחלט לא, שיני חלב יכולות ליפול באופן תקין בין גילאי 4 ל16. עם זאת, בהחלט מומלץ להגיע לביקורת שגרתית אצל רופא שיניים כבר בגיל זה.

קרא עוד

איך מבצעים טיפול שיניים בילד חרד ?

מרבית ההורים מחפשים את הרופא המתאים לילדיהם כבר מגיל שנה, כאשר אלה מפחדים להגיע לשם טיפולים. ברגע שבוחרים רופא שיניים עבור הילד שלכם, אז חשוב לוודא כי מדובר באחד מקצועי, איכותי, אדיב, אשר יש לו בעל רצון ויכולת לגרום לילדים לשהות בכיף במרפאה אצלו מבלי שיחששו לרגע. כמו כן, חשוב כי גם הסייעת של הרופא תהיה סבלנית וסובלנית כמוהו כדי שהילד יקבל תחושה של רוגע ונוחות בעת שהוא יושב על כיסא המטופלים. קשר טוב בין הרופא לבין הילד יצליח להעביר את הטיפול בלי שום מכשולים, ואף יגרום למטופל הצעיר לחזור בשנית למרפאה בחיוך.

קרא עוד

באיזה גיל, ילד יכול להתחיל לצחצח שיניים לבדו?

תחילה חשוב לומר שמהרגע שבוקעות לילד שיניים, צריך לנקות לו אותם. אם זה באמצעות מברשת דקה ועדינה ואם זה באמצעות מטלית רטובה. עד גיל ארבע-חמש רצוי לא להשתמש במשחת שיניים. אז כדי להתחיל לצחצח שיניים יחד איתו על מנת שילמד, ובגיל שש-שבע, לתת לו כבר לצחצח שיניים לבד. חשוב להסביר לו כיצד לצחצח, על מנת שיגיע לכל השיניים וישמור על פה נקי.

קרא עוד

איזו משחת שיניים, מומלצת לילדים?

השוק כידוע, רווי במשחות שיניים שונות. בכל בית מרקחת, ניתן למצוא משחות שיניים המתאימות במיוחד לילדים, ורצוי שהילד ישתמש בהן עד גיל 13. משחות אלו מכילות פחות פלואוריד, חומר שיכול להיות מסוכן לילדים במקרה שהם בולעים אותו.

קרא עוד

לאחרונה שמענו על מבצעי טיפולי שיניים לילדים עד גיל 18. האם יש סיבה שבגינה זוכים ילדים עד גיל זה להטבה ולא בני 18 ומעלה?

התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים. ראשית, מאחר וטיפולי השיניים של ילדים הינם חשובים מאוד להמשך התפתחות השיניים שלהם, אזי שקופות חולים רוצים להקל על ההורים ולאפשר להם להעניק לילדים שלהם, טיפול טוב ובזול. כלומר יש כאן אינטרס בריאותי. שנית, מבחינה כלכלית, אזי שמדובר כאן על איזון, אומנם הורים משלמים על עצמם אצל רופא השיניים, אך ילדיהם נהנים מטיפול חינם, כך למעשה הסך הכללי מתאזן. צריך גם לזכור שמדובר בתחרות אשר קופות החולים השונות, רוצות למשוך אליהן הורים צעירים, כדי שיהיו מבוטחים אצלם, ולכן הן מעניקות להם טיפול שיניים חינם לילדים.

קרא עוד