» » כללית שיניים

כללית שיניים

העובדה שאנשים חברים בקופת חולים, איננה פוטרת אותם מכאבים ובעיות בריאותיות כמובן. זאת יודעים גם, חברי קופת חולים כללית, אשר נאלצים לא פעם להשתמש בשירותי כללית שיניים.
 
כל אחד, מרגע יציאת שיני החלב שלו, בגיל ששה חודשים, מתחיל ללכת אל רופא שיניים ולעבור טיפולי מעקב ובדיקות שיניים שונות. אצל כללית שיניים , ילדים עד גיל שש נהנים מטיפולים אלו חינם. במרפאות השיניים של קופת חולים כללית, מכירים בקושי הלא קטן, של ילדים לעבור בדיקות שיניים.

כללית שיניים למען הילדים והמבוגרים

לכן המרפאות יצרו סביבה נעימה ומסבירת פנים לכל ילד וילדה, על מנת לעבור טיפולי שיניים בקלות הרבה ביותר. כמובן שלצד מרפאות נעימות, ישנם רופאים אשר מנוסים בעבודה עם ילדים, ועושים הכל על מנת שהילדים יוכלו לעבור את הבדיקות בצורות הטובה ביותר. ילדים נהנים גם מטיפול אורתודנטי , עד גיל 17, בהנחה של 25 אחוז. 

 
אך לא רק ילדים נהנים בכללית שיניים. קופת חולים כללית, מעניקה שלל טיפולי שיניים לכל מבוטחיה, והמבוטחים נהנים לא רק מתנאים מקצועיים מהרמה הגבוהה ביותר, הן של מרפאות והן של רופאים, אל גם מתנאים טובים במחיר. למשל, בדיקות שיננית ורופא חינם אחת לשנה, הנחה של 25 אחוז מהמחירון, ושלל טיפולים הנכנסים לקטגוריה של הנחות, בהתאם לסוג הביטוח של המבוטח.
 
אך כמובן זה לא הכל. לא רק מרפאות ורופאים מקצועיים, לא רק מרכזים רפואיים משובחים, ולא רק הנחות לילדים ולמבוטחים. חברי כללית נהנים מאתר אינטרנט, המאפשר להם לקבל את כל המידע הדרוש על טיפולי שונים, על דרכים לשמור על בריאות השיניים, כיצד יש לטפל בילדים מבחינת טיפולי שיניים , ובמילים אחרות, מבוטחי כללית נהנים מכל המידה הדרוש להם, לשם בריאות השיניים שלהם.
 
מידע זה, הם מקבלים הן באמצעות סרטונים, והן באמצעות הסברים מפורטים מפי המומחים של קופת החולים כללית.

חשוב מאוד להבין, טיפולי שיניים אינם סתם טיפולים, הם טיפולים שיש לבצע באופן עקבי, הן בבית והן במרפאות השונות. יש להקפיד על בריאות השיניים, הן מבחינת הצחצוח היום-יומי, הן מבחינת ניקיון הפה אחרי כל ארוחה, והן מבחינת טיפולים אצל שיננית ורופא השיניים.

חברי קופת חולים כללית, נהנים מכל המידע הדרוש להם לשם, הן באינטרנט והן במרפאות השונות. כמו כן הם נהנים מצוות רפואי מהרמה הגבוהה ביותר, אשר מאפשרים להם לקבל טיפולים שונים, אשר הם זקוקים להם.

קופת חולים כללית, מאפשרת למבוטחים שלהם, להנאות מבריאות שיניים מגיל ילדות ועד הגיל השלישי. אז אולי מבוטחי קופת חולים לא יהיו פטורים מכאבי שיניים, ובוודאי שיזדקקו לטיפולים אלו במהלך השנים, אך העובדה שהם חברי בקופת חולים כללית, מאפשרת להם לישון בשקט ולדעת שיש מי שיטפל בהם בשעת הצורך.

עוד באותו נושא

פתרונות מתקדמים להשתלת שיניים

פתרונות מתקדמים להשתלת שיניים

השתלת שיניים נחשבת לטיפול רפואי נפוץ הרבה יותר מכפי שהיינו רוצים שהוא יהיה. היא נכנסת לתמונה כאשר אנחנו סובלים משיניים חסרות או פגומות לחלוטין,...

רפואת שיניים ב Iden

רפואת שיניים ב Iden

הפחד מפני טיפולי שיניים הוא אחד הפחדים הנפוצים ביותר של האדם. באמצעות אתר iden, האתר שנותן לכם הכל על רופאי שיניים-פשוט ולעניין, תוכלו להתמודד...

כל מה שצריך לדעת על הלבנת שיניים

כל מה שצריך לדעת על הלבנת שיניים

לא צריך להיות בקי בתחום האופנה והטיפוח כדי לדעת, שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים שונות להתחבר ליופי, לשנות מראה ולהיות יותר...

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח שיניים

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח שיניים

קרוב ל-10 אחוז מהישראלים מחזיקים בביטוח שיניים, זאת למרות שההוצאה על טיפולי שיניים תופסות אחוז דומה מכלל ההוצאות על טיפולים בריאותיים       מחקרים...

כל מה שצריך לדעת על שיני בינה

כל מה שצריך לדעת על שיני בינה

שיני הבינה מופיעות אצלנו בפה בסביבות גיל 20, כאשר הן לא מופיעות אצל כל בני האדם. במהלך השנים האחרונות חלה הפחתה בצורך בשיני בינה עקב העובדה...