» » דקלה שיניים

דקלה שיניים


חברת דקלה היתה מהחברות הראשונות שנכנסו אל תחום ביטוחי השיניים, וכיום היא אחת המובילות בתחוםבשנים האחרונות אנו עדים לכניסה של חברות ביטוח שונות אל תחום רפואת השיניים. מאחר וקופות החולים דורשות מהמבוטחים שלהם לעשות ביטוח משלים עבור טיפולי שיניים או לשלם בנפרד עבור טיפולים אלו, גורם לחברות ביטוח רבות להיכנס אל התחום ולהתחרות על כיסו של הצרכן. אחת החברות האלו היא דקלה.

המאבק על כיסו של הצרכן מאלץ את חברות הביטוח להציע למבוטחים שלהם, דברים שהם לא יכולים לקבל או להנאות מהם בביטוחים המשלימים של קופות החולים. מבחינת חברות הביטוח יש לדבר חשיבות כפולה.

הם קודם כל, מרוויחים את הלקוחות גם בתחומי ביטוח אחרים, שנית, הם נהנים משורה של מבוטחים שרוצים לישון בשקט בלילה.


הביטוח של חברת דקלה


חברת דקלה ביטוח פיתחה נישה בתוכה שנקרא דקלה שיניים. מדובר בביטוח שיניים, שמאפשר למבוטחים שלהם להנאות מטיפולי שיניים במחירים סבירים ונוחים, אשר נמוכים מהמחירים שמציעות קופות החולים.

תוכנית הביטוח של דקלה שיניים , היא מהחדשניות שיש כיום בעולם המערבי. מדובר בתוכנית שמשלבת את הניסיון והידע שצברה החברה במשך השנים בתחומי ביטוח שונים ובפרט ביטוח שיניים. מדובר בתוכנית שמשלבת צרכים מקומיים של המבוטחים עם ידע שנרכש מתוכניות דומות בחו"ל.

בין היתר מציעה החברה תוכנית ביטוח שמתאימה לכל מבוטח, בהתאם לצרכיו ויכולותיו הכלכליות. התוכנית משתנה בהתאם לשינויים שחלים בתחום רפואת השיניים ולפיתוחים המדעיים בתחום. במסגרת התוכנית מתאפשר לכל מבוטח לפנות אל רופא, שמורשה לעסוק בתחום מטעם משרד הבריאות, ולקבל החזר כספי בהתאם לסוג הטיפול וסוג הביטוח שלו.

בנוסף עומדים לרשות המטופלים יותר מ1200 מוקדי טיפול שנמצאים בהסכם עם חברת הביטוח ומאפשרים למטופלים לקבל טיפולים מסוגים שונים. התשלום על טיפולים אלו נעשה ישירות על ידי חברת דקלה.

חברת דקלה מציעה שורה של ביטוחי שיניים . ביטוחים רגילים למי שאין ביכולתו לשלם על ביטוחים אחרים או שאיננו מוצא בכך צורך, וביטוחים משולבים שמאפשרים לקבל טיפולים מגוונים שכוללים לא רק טיפולי שיניים רגילים אלא גם טיפולי שיקום, השתלות, וכדומה. טיפולים אלו יכולים לחסוך אלפי שקלים לטיפול.

לרשות המבוטחים של חברת דקלה, עומד גם אתר אינטרנט אשר באמצעותו יכולים המובטחים לחפש רופאי שיניים באזור המגורים שלהם, לקרוא על סוגי הביטוחים השונים וכמובן להכיר את החברה בה הם מבוטחים יותר לעומק.

חברת דקלה ביטוח פועלת כבר יותר משלושים שנה ויצרה לעצמה שם של חברת ביטוח חזקה, אחראית וטובה. ביטוחי שיניים שהיא מציעה,הם דוגמא לשם שהחברה בנתה לעצמה במשך השנים.


חברת ביטוח דקלה מאפשרת לעשות ביטוח משולב שכולל לא רק טיפולי שיניים רגילים, גם טיפולים מתקדמים ומסובכים


עוד באותו נושא

פתרונות מתקדמים להשתלת שיניים

פתרונות מתקדמים להשתלת שיניים

השתלת שיניים נחשבת לטיפול רפואי נפוץ הרבה יותר מכפי שהיינו רוצים שהוא יהיה. היא נכנסת לתמונה כאשר אנחנו סובלים משיניים חסרות או פגומות לחלוטין,...

רפואת שיניים ב Iden

רפואת שיניים ב Iden

הפחד מפני טיפולי שיניים הוא אחד הפחדים הנפוצים ביותר של האדם. באמצעות אתר iden, האתר שנותן לכם הכל על רופאי שיניים-פשוט ולעניין, תוכלו להתמודד...

כל מה שצריך לדעת על הלבנת שיניים

כל מה שצריך לדעת על הלבנת שיניים

לא צריך להיות בקי בתחום האופנה והטיפוח כדי לדעת, שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים שונות להתחבר ליופי, לשנות מראה ולהיות יותר...

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח שיניים

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח שיניים

קרוב ל-10 אחוז מהישראלים מחזיקים בביטוח שיניים, זאת למרות שההוצאה על טיפולי שיניים תופסות אחוז דומה מכלל ההוצאות על טיפולים בריאותיים       מחקרים...

כל מה שצריך לדעת על שיני בינה

כל מה שצריך לדעת על שיני בינה

שיני הבינה מופיעות אצלנו בפה בסביבות גיל 20, כאשר הן לא מופיעות אצל כל בני האדם. במהלך השנים האחרונות חלה הפחתה בצורך בשיני בינה עקב העובדה...